O nás

Fungujeme jako malá rodinná firma založená v roce 2019 Mgr. Hanou Bodákovou a Ing. Danielem Bodákem. Sídlíme v Děčíně a nabízíme na trhu unikátní doplňky stravy.

Naše firma BORMAG s.r.o. vznikla z důvodu zdravotních potíží v oblasti páteře, které se objevily u člena naší rodiny. Konkrétně se jednalo o osteofyty, tedy kostní výrůstky, které ho donutily přibližně každého půlroku ulehnout, protože nebyl schopen pohybu. Na kruté bolesti zad nic nepomáhalo a tato neustále se zhoršující situace nás donutila k tomu hledat řešení na vlastní pěst. Mgr. Hana Bodáková tedy využila svých letitých zkušeností z oblasti klinické farmacie a po 2 letech práce dokázala vyrobit unikátní přípravek obsahující bor a další látky, který konečně pomohl a začali jej preventivně užívat i další rodinní příslušníci. Na základě naší pozitivní zkušenosti jsme se rozhodli v roce 2019 nabídnout svůj přípravek i vám.

V současné době pokračujeme na základě našich studií s vývojem a výrobou nových doplňků stravy, které mají smysl a lidem opravdu pomohou. Postupně chystáme jejich uvedení na trh

Mgr. Hana Bodáková

Mgr. Hana Bodáková vystudovala Farmaceutickou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové, obor klinický farmaceut. Pracovala v několika lékárnách základního i nemocničního typu jako vedoucí lékárník a od roku 1998 se zabývá podnikatelskou činností v oblasti farmaceutického průmyslu. Firmu založila a má starosti její odbornou a obchodní stránku.


Motto: “Vyvíjet produkty a doplňky stravy, které mají smysl.“

Ing. Daniel Bodák

Ing. Daniel Bodák vystudoval Strojní fakultu ČVUT v Praze a má na starosti finance, provoz a marketing firmy BORMAG s.r.o., v níž se začal angažovat koncem roku 2020, poté co mu BORMAG ® Osteo + pomohl opět aktivně se věnovat sportu.


Motto: „Věříme, že náš přípravek pomůže všem, kteří chtějí žít aktivně.“

 

BORMAG s.r.o.

Novoměstská 1834/40
405 02 Děčín 

731 572 512
 
 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: